YEŞİM SALKIM GELEN DOGALGAZ FATURASINA İSYAN ETTİ

Evinde battaniye altında otururken video çeken Yeşim Salkım, yapılan zamlara ateş püskürdü. Doğal gaz faturasının 2 bin 200 TL geldiğini dile getiren ünlü sanatçı, “Ben Türkiye’den başka bir ülkede yaşıyorum da benim mi haberim yok. Bu zamlar nedir ya? Rüyada kabusta filan mıyız?” sözlerine yer verdi. Doğal gaz ve elektriğe yapılan okkalı zamlar sonrası gelen..

YEŞİM SALKIM GELEN DOGALGAZ FATURASINA İSYAN ETTİ
Yazar : Tarih : Okunma : 132 views Yorum Yap

Evinde battaniye altında otururken video çeken Yeşim Salkım, yapılan zamlara ateş püskürdü. Doğal gaz faturasının 2 bin 200 TL geldiğini dile getiren ünlü sanatçı, “Ben Türkiye’den başka bir ülkede yaşıyorum da benim mi haberim yok. Bu zamlar nedir ya? Rüyada kabusta filan mıyız?” sözlerine yer verdi.

Doğal gaz ve elektriğe yapılan okkalı zamlar sonrası gelen kabarık faturalar ünlü isimleri de isyan ettirdi. Seray Sever ve Gülse Birsel‘den sonra dikkat çeken bir paylaşım da Yeşim Salkım‘dan geldi.

“BATTANİYELERLE OTURUYORUZ”

Evinde battaniye altında otururken video çeken Salkım zamlardan sonra evde tek bir lamba yaktığını belirterek “Battaniyelerle oturuyoruz ve evin içerisinde sadece şu ışığı yakıyoruz” dedi.

“BU ZAMLAR NEDİR YA?”

Açıklamasının devamında doğal gaz faturasının 2 bin 200 TL geldiğini açıklayan Salkım, “Ben Türkiye’den başka bir ülkede yaşıyorum da benim mi haberim yok. Bu zamlar nedir ya? Rüyada kabusta filan mıyız? Biri bizi uyandırsın ya” ifadelerini kullandı.

Yeşim Salkım'ı yıkan haber! - Norm Haber

admin (admin@magazintakimi.com) Websitesi